Kategorie
Uncategorized

Spodnie męskie

Podstawą ubioru każdego szykownego Włocha są klasyczne, jednolite koszule. Uszyte z naturalnych tkanin gwarantują przepuszczalność powietrza oraz nieskrępowane ruchy. Główną rolę odgrywają podwinięte rękawy oraz rozpięte guziki pod szyją, sprawiające wrażenie niedbałości. Dzięki nim Włosi podkreślają swoją oryginalność. Panowie uwielbiają inspirować się lokalnymi krajobrazami, dlatego stawiają na barwy plaż i morza. W oficjalnych stylizacjach koszule stają się eleganckim dodatkiem i dopiero wówczas noszone są z krawatami.
Kolejnym bardzo ważnym elementem stylu włoskiego są spodnie. Na ulicach Neapolu, będącego kolebką krawiectwa, spotkać można zwłaszcza kremowe, cienkie spodnie, o rozpoznawalnej długości przed kostkę. Włoscy mężczyźni wyjątkowo cenią zwężane nogawki. Podkreślają one sylwetkę, a zarazem są niezwykle wygodne i gwarantują cyrkulację powietrza. Właśnie taka długość to najświeższy trend nadchodzącego sezonu! W ostatnich miesiącach panowie coraz odważniej wybierają spodnie do kostek np. w super modną kratkę. Panowie stawiają na kremowe spodnie, które nadają ich stylizacjom tak pożądanej świeżości. Włoska moda od lat przekonuje, że białe, wytworne materiały luksusowy look.
We włoskiej modzie formalnej pierwsze skrzypce grają zestawy koordynowane. Panowie często stawiają na kolorowe garnitury, które zestawiają z kamizelkami. Jest to znak firmowy włoskich wizjonerów mody, którzy od lat lansują luksusowe i bogate printy w kontrastowych kolorach. To dzięki nim, cechą rozpoznawczą mody włoskiej są zwracające uwagę, ozdobne dodatki
Szczególnie latem obserwujemy szczególne zainteresowanie i wpływy stylu włoskiego w modzie męskiej. Królują wygodne, białe chinosy do kostek ozdobione szykownymi mankietami. Stylizacje, które przywodzą na myśl wakacyjne wspomnienia stworzyć można korzystając z oferty rodzimej marki Lavard. Wśród bogatego asortymentu znajdziemy m.in. eleganckie oraz casualowe koszule w odcieniach bieli i błękitu. Naszych klientów staramy się stale zachwycać jakością używanych materiałów oraz dbałością o najdrobniejsze detale. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami marki Lavard.